My Items

I'm a title. ​Click here to edit me.

ИСТОРИЯ ПЕВОГО КОФЕЙНОГО НАПИТКА - КАЛДИ И СЛУЧАЙ ТАНЦУЮЩИХ КОЗ

ИСТОРИЯ ПЕВОГО КОФЕЙНОГО НАПИТКА - КАЛДИ И СЛУЧАЙ ТАНЦУЮЩИХ КОЗ

Можно сказать, что первая и самая известная история о том, как узнали, что кофейные зерна съедобны, появилась очень давно, а именно в Эфиопии около 850 г. н.э. В то время один из пастухов коз, которого звали Калди, однажды заметил, что его стадо спокойно ест какие то ярко-красные ягоды с незнакомого дерева. Несколько позже, когда пастух Калди подошел к своим драгоценным козам, он с удивлением заметил нечто необычное. Обычно спокойные, сонные в это время козы превратились в стадо танцующих животных. Неужели на них так подействовали эти красные ягоды? Заинтригованный происшедшей ситуацией, Калди собрал некоторое количество красных ягод с незнакомого дерева и отнес их в местный монастырь, где проживающие монахи сварили первый кофейный напиток. Так же на протяжении нескольких последующих дней монахи еще неоднократно варили кофейные ягоды. В конечном итоге, верующие пришли к однозначному выводу, что употребление этих таинственных красных ягод помогает сохранять ясность ума и бодрость. Особенно это хорошо проявляется во время длительной службы и молитвы. Разговоры и слухи об этом замечательном стимуляторе из красных ягод начали активно распространяться и в конечном итоге постепенно вышли за пределы Эфиопии. Активно этому поспособствовали в первую очередь верующие путешественники и разные торговцы. Итак, первые кофейные напитки уже стали появляться не только в соседних арабских землях, но и на других континентах, в частности и в Европе, чуть позже в Азии и Америке. Как вы думаете - правдивый вариант о первом кофейном напитке? Вполне возможно. По крайней мере, он имеет право на существование.

ІСТОРІЯ ПЕРШОГО КАВОВОГО НАПОЮ – КАЛДІ ТА ВИПАДОК ТАНЦЮЮЧИХ КІЗ

ІСТОРІЯ ПЕРШОГО КАВОВОГО НАПОЮ – КАЛДІ ТА ВИПАДОК ТАНЦЮЮЧИХ КІЗ

Можна сказати, що перша і найвідоміша історія про те, як дізналися, що кавові зерна їстівні, з'явилася дуже давно, а саме в Ефіопії близько 850 р н.е. У той час один з пастухів кіз, якого звали Калді, одного разу побачив, що його стадо спокійно їсть якісь яскраво-червоні ягоди з незнайомого дерева. Трохи пізніше, коли пастух Калді підійшов до своїх дорогоцінних кіз, то з подивом помітив щось незвичайне. Зазвичай спокійні, сонні в цей час кози перетворилися в стадо танцюючих тварин. Невже на них так подіяли ці червоні ягоди? Заінтригований ситуацією що відбулась, Калді зібрав кілька червоних ягід з незнайомого дерева і відніс їх до місцевого монастира, де проживали монахи. Вони і зварили перший кавовий напій. Так само протягом кількох наступних днів монахи ще неодноразово варили кавові ягоди. В кінцевому підсумку, віруючі прийшли до однозначного висновку, що вживання цих таємничих червоних ягід допомагає зберігати ясність розуму та бадьорість. Особливо добре це проявлялось під час тривалої служби і молитви. Розмови та чутки про цей чудовий стимулятор з червоних ягід почали активно поширюватися і в кінцевому підсумку поступово вийшли за межі Ефіопії. Активно цьому посприяли в першу чергу віруючі мандрівники та різні торговці. Отже, перші кавові напої вже стали з'являтися не тільки в сусідніх арабських землях, а й на інших континентах, зокрема і в Європі, трохи пізніше в Азії та Америці. Як ви думаєте - правдивий варіант про перший напій з кави? Цілком можливо. Принаймі, він має право на існування.

Місцева кав'ярня, яка потрібна кожному житловому масиву великого міста

Місцева кав'ярня, яка потрібна кожному житловому масиву великого міста

Затишне місце з ніжним ароматом свіжообсмаженої кави в двох кроках від вас. Це кав'ярня на Троєщині - Cafe Lia dezi, в самому центрі житлового масиву по вулиці Градинська, 7. Cafe Lia dezi, це кав'ярня, кава в якій готується тільки на основі високоякісного зерна 100% арабіки, на професійному італійському обладнанні, за останніми технологіями каво варіння. Незалежно від того, чи хочете ви просто еспресо, лате, або фільтр-каву, одне відвідування перетворить вас на постійного гостя кав'ярні. А як же смаколики, або перекусити? Вибір є, До речі, багато чого смачненького готується саме тут, у кав'ярні на Троєщині. Дивовижно, атмосферно, по домашньому - це місцеве кафе, яке потрібно кожному району великого міста.